Appartamento in Òdena
Òdena
75m2 - 3 stanze - 2 bagni - 733€/m2
NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR ¿Estás interesado en comprar un piso en Òdena? Disponemos de un p...
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Òdena
75m2 - 3 stanze - 2 bagni - 733€/m2
Òdena
360m2 - 2 stanze - 1 bagno - 3.611€/m2
**¡Oportunidad única! Encantadora Masía en Venta en Ódena** ¿Sueñas con vivir rodeado de naturaleza y tranquilidad? Te...
Òdena
420m2 - 3 stanze - 3 bagni - 1.464€/m2
?? Una casa única para disfrutar de cada rincón Imagínate despertar cada día en un hogar amplio, luminoso y rodeado de n...
Òdena
124m2 - 4 stanze - 3 bagni - 1.645€/m2
Inmueble sin posesión y sin acceso al interior. Las fotografías del interior y las características del activo pueden no...
Igualada - Les Comes
255m2 - 5 stanze - 3 bagni - 1.945€/m2
Et presentem aquesta excel·lent propietat situada en una de les zones més cotitzades d’Igualada, Les Comes II, on la tranquil·li...
Igualada - Les Comes
40m2 - 1 stanza - 1 bagno - 3.625€/m2
PIS D'UNA HABITACIO I UN BANY A L'AVINGUDA ANDORRA AMB ASCENSOR , CALEFACCIO , AIRE ACONDICIONAT, PARQUET, MOLT ASSOLELLAT I PLA...
Igualada - Les Comes
601m2 - 4 stanze - 2 bagni - 591€/m2
¡OPORTUNIDAD! LEA LAS CONDICIONES DE COMPRA DETALLADAS A CONTINUACIÓN. Magnífica oportunidad de casa situada en Calle Pere III...
Igualada - Les Comes
365m2 - 4 stanze - 3 bagni - 1.301€/m2
Casa in vendita en Igualada, Les Comes Igualada di 365 m 2 con 4 stanze per 475.000 €...
Igualada - Poble Sec
278m2 - 5 stanze - 3 bagni - 1.996€/m2
LOCALIZACIÓN: Exclusiva casa unifamiliar de obra vista, situada en la mejor zona residencial de Igualada. Destaca por su orient...
Igualada - Poble Sec
287m2 - 5 stanze - 1 bagno - 1.115€/m2
LOCALIZACIÓN: Casa situada a tan sólo 2 minutos del Paseo Verdaguer y 1 minuto de la Av. Barcelona. Ubicación inmejorable con to...
Igualada - Poble Sec
102m2 - 2 stanze - 1 bagno - 1.666€/m2
Descubra este encantador piso situado en Igualada en la tranquila zona de Poble Sec!! Con una superficie de 102 m2 y orientado a...
Igualada - Poble Sec
326m2 - 3 stanze - 1 bagno - 847€/m2
Vivienda independiente con jardín privado y gran garaje en el centro de Igualada!! Le ofrecemos esta fantástica casa de 326m2 s...
Igualada - Poble Sec
97m2 - 4 stanze - 2 bagni - 1.742€/m2
NO COBRAMOS COMISIÓN AL COMPRADOR!!!! Piso de 97m2 construidos, distribuidos en salón comedor de 16m2, balcón de 6m2, pasillo...
Igualada - Poble Sec
100m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.700€/m2
Descubre este magnífico piso de 100 m² construidos (92 m² útiles) ubicado en la tercera planta de un edificio con ascensor en un...
Igualada - Poble Sec
272m2 - 4 stanze - 2 bagni - 1.268€/m2
Estupenda vivienda con local comercial, ubicada en el centro de Igualada. La vivienda está distribuida en 3 plantas. La plant...
Igualada - Poble Sec
97m2 - 4 stanze - 1 bagno - 1.742€/m2
Piso de 97m2 construidos, distribuidos en salón comedor de 16m2, balcón de 6m2, pasillo de 10m2, cocina independiente de 7m2, cu...
Igualada - Poble Sec
105m2 - 2.852€/m2
Nova promoció de pisos d'OBRA NOVA al C/Florenci Valls d'Igualada (Poble Sec). Habitatge de 105,63 m2 constr. Consta de 3 habita...
Igualada - Poble Sec
97m2 - 4 stanze - 2 bagni - 1.742€/m2
Descubre este piso funcional y luminoso situado en una zona consolidada de Igualada, ideal tanto como vivienda habitual como par...
Igualada - Poble Sec
99m2 - 4 stanze - 2 bagni - 2.475€/m2
Te presentamos este espectacular piso de 100 m² que lo tiene todo para convertirse en tu próxima vivienda. Un hogar amplio, fun...
Igualada - Poble Sec
147m2 - 2 stanze - 1 bagno - 1.830€/m2
Ubicada en el barrio del Poble Sec, junto al Garcia Fossas, esta fantástica casa entremedianeras destaca por su fantástica refor...
Igualada - Poble Sec
157m2 - 4 stanze - 3 bagni - 2.459€/m2
Oferim Dúplex modern, ampli i molt lluminós amb terrasses * 134 m² útil + 26 m² exteriors * 4 habitacions (1 suite) * 3 banys...
Igualada - Poble Sec
78m2 - 2 stanze - 1 bagno - 2.910€/m2
?? PRIMER PIS, UN BOMBONET! ORIENTAT A SUD I AMB SORTIDA. Pis ideal per a parelles inclús inversors! perfecte per començar un n...
Igualada - Poble Sec
110m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.909€/m2
DUPLEX DE OBRA NUEVA en Igualada, zona estació vella, en una ubicación inmejorable Actualmente en construcción que finalizar...
Igualada - Poble Sec
100m2 - 4 stanze - 1 bagno - 1.490€/m2
?? AMPLIO PISO EN VENTA EN IGUALADA – ZONA XIPRERET Se vende fantástico piso en la zona de Xipreret, Igualada, ideal para famili...
Igualada - Poble Sec
101m2 - 4 stanze - 1 bagno - 1.564€/m2
Piso de 4 habitaciones en la Avenida Barcelona, en una de las zonas más valoradas de Igualada Les presentamos esta vivienda sit...
Igualada - Poble Sec
81m2 - 4 stanze - 2 bagni - 1.667€/m2
PIS DE 4 HABITACIONS I 2 BANYS AL CARRER ODENA AMB ASCENSOR, CALEFACCIO , TERRASSETA, MOLT ASSOLELLAT,IDEAL PER FAMILIES, INVERS...
Igualada - Poble Sec
80m2 - 2 stanze - 1 bagno - 2.350€/m2
? Pis en venda a Igualada – Poble Sec ? Vols viure en una de les millors zones d’Igualada? T’oferim aquest pis situat entre el...
Igualada - Poble Sec
78m2 - 2 stanze - 1 bagno - 2.910€/m2
Nova promoció de pisos d'OBRA NOVA al C/Florenci Valls d'Igualada (Poble Sec). Habitatge de 77,90m2 constr. Consta de 2 habitaci...
Igualada - Poble Sec
110m2 - 3 stanze - 2 bagni - 3.100€/m2
Nova promoció de pisos d'OBRA NOVA al C/Florenci Valls d'Igualada (Poble Sec). Habitatge de 110,35m2 constr. Consta de 3 habitac...
Igualada - Poble Sec
106m2 - 3 stanze - 2 bagni - 3.198€/m2
PIS AMB GRAN TERRASSA. Nova promoció de pisos d'OBRA NOVA al C/Florenci Valls d'Igualada (Poble Sec). Habitatge de 105,80m2 cons...
Igualada - Poble Sec
157m2 - 4 stanze - 3 bagni - 2.465€/m2
Nova promoció de pisos d'OBRA NOVA al C/Florenci Valls d'Igualada (Poble Sec). Dúplex de 156,50 m2. Planta pis amb dues habitaci...
Igualada - Poble Sec
113m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.699€/m2
Nova promoció de pisos d'OBRA NOVA al C/Florenci Valls d'Igualada (Poble Sec). Dúplex de 113,15 m2 constr. Planta pis amb una ha...
Igualada - Poble Sec
158m2 - 4 stanze - 3 bagni - 2.443€/m2
Nova promoció de pisos d'OBRA NOVA al C/Florenci Valls d'Igualada (Poble Sec). Dúplex de 157,75 m2. Planta pis amb dues habitaci...
Igualada - Poble Sec
106m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.825€/m2
Igualada - Poble Sec
157m2 - 4 stanze - 3 bagni - 2.452€/m2
Igualada - Poble Sec
106m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.816€/m2
Nova promoció de pisos d'OBRA NOVA al C/Florenci Valls d'Igualada (Poble Sec). Habitatge de 106 m2 constr. Consta de 3 habitacio...
Igualada - Poble Sec
156m2 - 4 stanze - 3 bagni - 2.468€/m2
- Exclusiu dúplex de disseny amb grans terrasses en promoció d’obra nova . Et presentem aquest espectacular dúplex situat al car...
Igualada - Poble Sec
106m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.816€/m2
Pis d’obra nova amb sortides a nord i Sud en promoció moderna a Poble Sec Aquest habitatge forma part d’una promoció d’obra nova...
Igualada - Poble Sec
110m2 - 3 stanze - 2 bagni - 3.100€/m2
Exclusiu pis amb grans terrasses en promoció d’obra nova a Poble Sec Situat a la zona de Poble Sec de Igualada, aquest habitatge...
Igualada - Poble Sec
105m2 - 3 stanze - 2 bagni - 3.229€/m2
Exclusiu pis d’obra nova amb gran terrassa a Poble Sec – Igualada Descobreix aquest magnífic habitatge d’obra nova situat en una...
Igualada - Poble Sec
109m2 - 3 stanze - 2 bagni - 3.174€/m2
PRIMERA PLANTA ÚNICA AMB 86 m² DE TERRASSA I OPCIÓ DE PISCINA PRIVADA. Si busques espai exterior real, llum i qualitat de vida…...
Igualada - Poble Sec
15.775m2 - 4 stanze - 3 bagni - 19€/m2
Exclusiu dúplex de disseny amb grans terrasses en promoció d’obra nova. Et presentem aquest espectacular dúplex situat al carrer...
Igualada - Poble Sec
100m2 - 3 stanze - 1 bagno - 2.180€/m2
**Piso en Venta en Igualada - ¡Tu Nuevo Hogar Te Espera! ** Descubre este espectacular piso de 100 m² ubicado en una de las mej...
Igualada - Poble Sec
353m2 - 3 stanze - 2 bagni - 1.161€/m2
Piso de 353 m² ubicado en Igualada, Barcelona Se trata de un piso de 353 m² distribuidos en salón-comedor, cocina amueblada, 3 d...
Igualada - Poble Sec
353m2 - 3 stanze - 2 bagni - 1.161€/m2
Igualada - Poble Sec
287m2 - 6 stanze - 697€/m2
¡ Piso de 6 dormitorios con amplia terraza ! Piso de 287 m² con seis dormitorios y amplia terraza a la venta en el municipio de...
Igualada - Poble Sec
146m2 - 1.644€/m2
Si busques un habitatge on l'espai no sigui cap problema, aquest àtic és una oportunitat única. En ocupar la planta superior i s...
Igualada - Poble Sec
78m2 - 2 stanze - 1 bagno - 2.179€/m2
Us presentem aquest magnífic àtic a Igualada, una propietat única que destaca per la seva tranquil·litat i privacitat, ja que no...
Igualada - Poble Sec
88m2 - 3 stanze - 2 bagni - 3.182€/m2
¡Increíble oportunidad en Igualada, zona Estación Vieja! Te presentamos un espectacular dúplex de obra nueva con un diseño únic...
Igualada - Poble Sec
94m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.979€/m2
Igualada - Poble Sec
88m2 - 2 stanze - 3 bagni - 3.409€/m2
¡OPORTUNIDAD EN IGUALADA! Te ofrecemos un espectacular dúplex de obra nueva situado en Poble Sec cerca del parque de la Estación...
Igualada - Poble Sec
98m2 - 3 stanze - 3 bagni - 2.857€/m2
¡OPORTUNIDAD EN IGUALADA! Te ofrecemos un espectacular dúplex invertido de obra nueva situado en Poble Sec cerca del parque de l...
Igualada - Poble Sec
94m2 - 3 stanze - 3 bagni - 2.979€/m2
Igualada - Poble Sec
272m2 - 4 stanze - 2 bagni - 1.268€/m2
?? Casa en venta en Igualada – Zona Poble Sec Disponible amplia vivienda de 272 m² construidos distribuidos en 3 plantas, con mú...
Igualada - Poble Sec
77m2 - 3 stanze - 1 bagno - 2.182€/m2
LOCALIZACIÓN Igualada – Zona Poblesec. Situado en una de las zonas residenciales más valoradas de Igualada, en un entorno tranqu...
Igualada - Poble Sec
148m2 - 4 stanze - 2 bagni - 1.216€/m2
Atención inversores, venta de la nuda propiedad. Se trata de un gran piso esquinero ubicado en Poble sec de Igualada que dispon...
Igualada - Poble Sec
444m2 - 6 stanze - 3 bagni - 1.227€/m2
Casa con ubicación inmejorable en el Poble Sec de Igualada! ¡Gran oportunidad de vivir en una casa espaciosa y con múltiples po...
Igualada - Poble Sec
107m2 - 4 stanze - 1 bagno - 1.729€/m2
Et presentem aquest magnífic habitatge situat en una zona privilegiada, a prop de tots els serveis, amb una excel·lent comunicac...
Igualada - Poble Sec
76m2 - 2 stanze - 1 bagno - 4.211€/m2
Fantàstic pis d’obra nova del 2025 situat en una de les millors zones de la ciutat! Gaudeix d’una orientació Sud-Nord que aporta...
Igualada - Poble Sec
56m2 - 1 stanza - 1 bagno - 5.268€/m2
Situat a una de les millors zones de la ciutat, amb orientació Sud-Nord, amb unes vistes espectaculars..., amb tots els serveis...
Igualada - Poble Sec
54m2 - 1 stanza - 1 bagno - 5.463€/m2
Igualada - Poble Sec
262m2 - 6 stanze - 1 bagno - 763€/m2
Piso de 287 m2 con seis dormitorios y amplia terraza a la venta en el municipio de Igualada, Barcelona. La vivienda está distri...
Igualada - Poble Sec
159m2 - 3 stanze - 2 bagni - 1.824€/m2
Et presentem aquesta magnífica casa d’obra nova situada en una zona tranquil·la a tocar del centre de la ciutat i del Mercat Mun...
Igualada - Poble Sec
544m2 - 5 stanze - 3 bagni - 1.820€/m2
Amplia y luminosa casa familiar en Igualada Imagina vivir en una casa donde cada rincón está pensado para tu comodidad. Esta...
Igualada - Poble Sec
156m2 - 4 stanze - 3 bagni - 2.468€/m2
Igualada - Poble Sec
98m2 - 2.857€/m2
Igualada - Poble Sec
354m2 - 1.158€/m2
? Exclusiu dúplex amb vistes i grans terrasses a la zona alta d'Igualada (Poble Sec) ? T'encantarà aquest espectacular dúplex si...
Igualada - Poble Sec
9.174m2 - 87€/m2
Situat a una de les millors zones de la ciutat, per la seva tranquil.litat, molt a prop del centre d'IGUALADA i amb tots els ser...
Igualada - Poble Sec
80m2 - 2 stanze - 1 bagno - 4.000€/m2
Igualada - Poble Sec
110m2 - 3.100€/m2
Igualada - Poble Sec
113m2 - 2.699€/m2
Igualada - Poble Sec
77m2 - 2.948€/m2
Igualada - Poble Sec
156m2 - 2.481€/m2
Igualada - Poble Sec
106m2 - 2.816€/m2
Igualada - Poble Sec
105m2 - 3.229€/m2
Igualada - Poble Sec
99m2 - 3 stanze - 2 bagni - 1.566€/m2
Oportunidad sólo para inversores. El activo se encuentra ocupado por persona sin justo título. Debido al estado ocupacional del...
Igualada - Poble Sec
1.334m2 - 477€/m2
Edificio industrial en venta con distribución diáfana para poder organizar su interior según sus necesidades. Se encuentra en u...
Igualada - Poble Sec
150m2 - 4 stanze - 2 bagni - 2.333€/m2
Casa a schiera in vendita en Igualada, Poble Sec Igualada di 150 m 2 con 4 stanze per 350.000 €...
Igualada - Poble Sec
406m2 - 6 stanze - 3 bagni - 616€/m2
Solar de 210 m² con una edificabilidad de PB + 2 + BC. Ideal para 2 familias o rehabilitar la construcción existente de 406 m² c...
Igualada - Llevant
153m2 - 4 stanze - 2 bagni - 1.229€/m2
Et presentem un dúplex singular al centre d’Igualada, ideal per a qui busca amplitud, funcionalitat i espais amb identitat pròpi...
Igualada - Llevant
61m2 - 2 stanze - 1 bagno - 3.574€/m2
ICONNIC RESIDENCIAL IGUALADA és una promoció exclusiva d’obra nova situada al carrer Marcel·lí Champagnat, just davant del Merca...
Igualada - Llevant
98m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.439€/m2
?? ¡Oportunidad en Igualada – Piso Semi Nuevo en el Barrio del Sant Crist! Te presentamos este magnífico piso semi nuevo ubicad...
Igualada - Llevant
96m2 - 3 stanze - 2 bagni - 3.115€/m2
Igualada - Llevant
87m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.759€/m2
Dúplex amb terrassa en zona tranquil·la i ben comunicada – Ideal per viure amb comoditat i estil! T’imagines viure en una zona...
Igualada - Llevant
98m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.439€/m2
Pis semi nou en venda a Igualada – Barri del Sant Crist Descobreix aquest magnífic pis semi nou, situat al Barri del Sant Crist...
Igualada - Llevant
92m2 - 3 stanze - 2 bagni - 3.141€/m2
Igualada - Llevant
109m2 - 4 stanze - 1 bagno - 1.651€/m2
Pis de 90 m2 situat en una segona planta sense ascensor, ben distribuït i molt funcional. En primer lloc, trobem un menjador am...
Igualada - Llevant
56m2 - 3 stanze - 1 bagno - 1.427€/m2
Clàssic Gestió les ofrece en exclusiva, piso a la venta en la ciudad de Igualada, capital de la comarca de Anoia, situada en la...
Igualada - Llevant
77m2 - 3 stanze - 1 bagno - 2.857€/m2
Descobreix la teva nova llar! Et presentem una exclusiva selecció de pisos en un edifici d'alta eficiència energètica. Ubicat e...
Igualada - Llevant
77m2 - 2 stanze - 1 bagno - 2.468€/m2
Descobreix la teva nova llar a la promoció més innovadora del mercat! Et presentem una exclusiva selecció de pisos en un edifici...
Igualada - Llevant
87m2 - 3.023€/m2
PROMOCIÓ D'OBRA NOVA A IGUALADA: Propera construcció de 12 habitatges a Igualada, zona molt tranquil·la i amb tots els serveis...
Igualada - Llevant
88m2 - 3 stanze - 2 bagni - 3.159€/m2
Fantástico dúplex disponible en la zona de Avda Barcelona. Obra terminada! PARA ESTRENAR! Acabados de calidad con planta baja...
Igualada - Llevant
93m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.269€/m2
En Igualada, OPORTUNIDAD a partir de 211.000€ !!!! les ofrecemos amplias viviendas desde 86m2 con terrazas y trastero situadas e...
Igualada - Llevant
91m2 - 3 stanze - 1 bagno - 1.813€/m2
Habitatge situat en una excel·lent ubicació, al Passeig Verdaguer, a prop d’escoles, transport públic, comerços i a menys de 10...
Igualada - Llevant
176m2 - 3 stanze - 2 bagni - 1.307€/m2
Piso en VENTA en el barrio de Sant Crist de Igualada Piso de tres dormitorios reformado, dos dormitorios dobles, uno simple,...
Igualada - Llevant
94m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.862€/m2
VOLS ESTRENAR PIS AMB UNS ACABATS DE MÀXIMA QUALITAT? Aquest encantador pis t'ofereix disfrutar d'un estil de vida amb totes...
Igualada - Llevant
115m2 - 4 stanze - 2 bagni - 2.783€/m2
Te proponemos un amplio y totalmente rehabilitado hogar perfecto para tu familia, se trata de una vivienda completamente reforma...
Igualada - Llevant
93m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.312€/m2
En Igualada, les ofrecemos amplias viviendas situadas en un edificio recuperado de ocupantes, totalmente reformadas, para entrar...
Igualada - Llevant
93m2 - 3 stanze - 2 bagni - 2.452€/m2
Igualada - Llevant
92m2 - 4 stanze - 1 bagno - 1.957€/m2
Pis de 4 habitacions reformat amb ascensor — Sant Crist, Igualada Un habitatge on espai, llum i comoditat es combinen amb una u...
Igualada - Llevant
90m2 - 2 stanze - 2 bagni - 1.833€/m2
Propiedad a la venta destinada para inversores. Actualmente está alquilada. Piso en segunda planta, soleado de 2 dormitorios, un...
Igualada - Llevant
97m2 - 3 stanze - 1 bagno - 1.546€/m2
Es posa a la venda aquest magnífic pis situat al barri del Sant Crist, una de les zones més valorades d’Igualada, caracteritzada...
Igualada - Llevant
116m2 - 4 stanze - 2 bagni - 2.198€/m2
Ubicat al C/ Doctor Pujadas d’Igualada, aquest ampli 3r pis amb ascensor destaca per la seva excel·lent distribució, la llum nat...
Igualada - Llevant
75m2 - 2 stanze - 1 bagno - 2.533€/m2
El concepto de la vivienda es lo más importante para nosotros, es el futuro hogar de nuestros clientes, y es por tanto nuestra r...