Appartamento Mossèn gudiol. Fantàstic pis en venda al centre de vic!
Vic - Centre
114m2 - 3 stanze - 2 bagni
Descobreix aquest magnífic pis situat en una de les millors zones de Vic: al centre de la ciutat, però amb la tranquil·l...
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Vic - Centre
114m2 - 3 stanze - 2 bagni
Vic - El Sucre-El Nadal
132m2 - 4 stanze - 2 bagni - 2.652€/m2
Situat al carrer Perot Rocaguinarda, a tocar del centre de Vic, aquest pis en planta segona amb ascensor ofereix un espa...
Vic - Nord
100m2 - 3 stanze - 2 bagni - 3.400€/m2
Piso en exclusiva de 100 m² ubicado en pleno centro comercial de Vic, en la calle Manlleu, una ubicación privilegiada, c...
Vic - Caputxins-Ambulatori
214m2 - 4 stanze - 2 bagni - 1.822€/m2
Preciosa casa nova a estrenar amb materials de gran qualitat. Molt ben acabada i distribuïda. Tot exterior, molt assol...
Vic - Centre
90m2 - 1 stanza - 1 bagno - 2.000€/m2
¡Descubre tu nuevo hogar en el corazón de Vic! Este magnífico piso de 87 m², situado en el tercer piso, te ofrece la opo...
Vic - Caputxins-Ambulatori
211m2 - 3 stanze - 2 bagni - 1.891€/m2
En venta esta fantástica casa esquinera situada en Vic, en una zona tranquila y bien comunicada, ideal para familias que...
Vic - Remei-La Guixa
71m2 - 3 stanze - 1 bagno - 845€/m2
Oportunidad de inversión! Piso en venta ALQUILADO, NO SE PUEDE VISITAR. La vivienda está situada en la calle Avinguda Mo...
Vic - Remei-La Guixa
104m2 - 4 stanze - 1 bagno - 1.683€/m2
Pis ubicat al Barri del Remei, ACTUALMETN LLOGAT. Disposa de 104 m² distribuïts en quatre habitacions, un bany, cuina in...
Vic - Estadi-Santa Anna
103m2 - 4 stanze - 2 bagni - 4.126€/m2
Un ático excepcional en Nova Atlàntida Residencial. Disfruta de 4 dormitorios, 2 baños y una espectacular terraza de más...
Vic - Nord
90m2 - 3 stanze - 2 bagni - 4.000€/m2
ACABATS DE QUALITAT A HO, la qualitat dels acabats del teu habitatge és la nostra finalitat. EXPERIÈNCIA 35 són els anys...
Vic - Estadi-Santa Anna
110m2 - 4 stanze - 2 bagni - 2.909€/m2
ACABATS DE QUALITAT A HO, la qualitat dels acabats del teu habitatge és la nostra finalitat. EXPERIÈNCIA 35 són els an...
Vic - Estadi-Santa Anna
63m2 - 2 stanze - 1 bagno - 3.730€/m2
Vic - Estadi-Santa Anna
86m2 - 3 stanze - 1 bagno - 2.791€/m2
Aquest habitatge es distribueix en un acollidor rebedor que dona pas a una cuina office amb espai de safareig, ideal per...
Vic - Caputxins-Ambulatori
80m2 - 3 stanze - 2 bagni - 3.700€/m2
Nova Promoció Carrer Industria amb pisos de 3 i 4 habitacions...
Vic - Centre
89m2 - 2 stanze - 1 bagno - 1.680€/m2
Descobreix aquest acollidor pis de 2 habitacions dobles i estudi, ideal per a famílies o parelles. L’habitatge compta am...
Vic - Estadi-Santa Anna
Abitazioni en Vic, Abitazioni Estadi-Santa Anna Vic per 235.000 €...