Affitto Appartamento Carrer josep muñach. Apartament en lloguer a beget
Camprodon
80m2 - 3 stanze - 2 bagni - 10,00€/m2
Només disponible per segona residència (oci i/o vacances). Contracte d'un any. Magnífic apartament situat al pintoresc p...
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Camprodon
80m2 - 3 stanze - 2 bagni - 10,00€/m2
Sant Joan de les Abadesses
60m2 - 2 stanze - 1 bagno - 14,17€/m2
Pis de lloguer ubicat a Sant Joan de les Abadesses en una quarta planta amb ascensor, dins d’un edifici completament reh...
Camprodon
116m2 - 2 stanze - 1 bagno - 11,21€/m2
Appartamento al primo piano di 66 m² e terrazza di 50 m², ristrutturato nel 2022, con due camere da letto: una matrimoniale e l´altra con un letto a castello ribaltabile con due letti. La terrazza è luminosa e molto silenziosa. Il balcone si affaccia su Calle Valencia. Cucina con isola. Tutti gli elettrodomestici sono nuovi Bosch a basso consumo energetico. Pavimento in parquet e riscaldamento centralizzato a gas. L´affitto sarà aperto a ottobre. Preferibilmente per uso come seconda casa. Situato nel centro di Camprodon. Accesso a tutti i tipi di negozi a meno di un minuto. C´è anche una porta sul retro che dà sul passaggio per lo scarico delle auto....
Ripoll
85m2 - 3 stanze - 1 bagno - 8,00€/m2
Pis de lloguer a Ripoll de 101 m² de superfície distribuït en una àmplia cuina amb zona de safareig, menjador-sala d’est...
Camprodon
112m2 - 2 stanze - 1 bagno - 8,48€/m2
Primer piso de 116 m2, distribuidos en: 66m2 habitables y 50m2 de terraza. Reformado en el 2022 con dos habitaciones: un...
Sant Joan de les Abadesses
67m2 - 2 stanze - 1 bagno - 10,30€/m2
PER INSCRIURE’S A L’ANUNCI, ÉS NECESSARI ENVIAR UNA SOL·LICITUD D’INFORMACIÓ A TRAVÉS DEL PORTAL IMMOBILIARI, INDICANT N...
Camprodon
60m2 - 2 stanze - 1 bagno - 11,67€/m2
Apartament annex a Masia, disponible per a temporades o segona residència, amb llar de foc....
Vilallonga de Ter
70m2 - 2 stanze - 1 bagno - 13,57€/m2
?? Lloguer de temporada vacacional a Vilallonga de Ter ?? Busques desconnectar a la natura amb totes les comoditats? Ten...
Ribes de Freser
100m2 - 3 stanze - 1 bagno - 7,50€/m2
Piso muy luminoso,amplio,balcón,con muy buenas vistas.En el centro del pueblo pero en calle con zona ajardinada delante...
Camprodon
79m2 - 2 stanze - 2 bagni - 11,65€/m2
Appartamento en Camprodon, Camprodon di 79 m 2 con 2 stanze per 920 €...
Ribes de Freser
150m2 - 3 stanze - 2 bagni - 8,00€/m2
Benvinguts a Ca l’Andreu, una autèntica casa rural catalana situada al cor del petit i encantador poble de Ventolà, a la Vall de...