Voto Salvato!
Lo vedrai solo tu
Commento salvato!
Añade tu valoración y/o un comentario para este anuncio. Sólo lo verás tú
243.000 € Avvisami se diminuisce
è diminuito 10.000 €

Duplex con parcheggio in Tona

  • 93 m2
  • 3 hab.
  • 2 bagni
  • 2.613 €/m2

Dúplex a Tona

Fantàstic dúplex situat a Tona. Una ubicació privilegiada per la seva tranquil·litat, proximitat a serveis i excel·lent comunicació. L'immoble es troba en una comunitat molt reduïda de només 4 veïns, garantint privacitat i un ambient familiar.

Distribució de l'Espai
Amb una superfície total de 93 m² construïts més una magnífica terrassa de 17 m², l'habitatge està dissenyat per aprofitar al màxim la llum natural:

Planta Principal: Trobem un acollidor menjador connectat amb una cuina semioberta que aporta modernitat i amplitud. Disposa de 2 habitacions ben distribuïdes i un pràctic quarto de rentar independent.

Planta Superior: Un espai polivalent tipus estudi, ideal per a teletreball, sala de jocs o habitació addicional, amb sortida directa a la gran terrassa de 17 m², el lloc perfecte per gaudir de les vistes i l'aire lliure.

Acabats i Equipament de Qualitat
Confort Tèrmic: Sistema de terra radiant per gas natural, que ofereix una temperatura uniforme i eficient a tota la llar.

Aïllament: Tancaments d'alumini de gran qualitat, garantint un excel·lent aïllament acústic i tèrmic.

Aparcament: El preu inclou una plaça de pàrquing al mateix edifici.

Característiques Principals
Superfície: 93 m² interiors + 17 m² de terrassa.

Dormitoris: 2 habitacions + estudi.

Ubicació: Zona Jalec, Tona

No deixis escapar l'oportunitat de viure en un dúplex amb totes les comoditats i en una comunitat molt tranquil·la. Contacta per a més informació o per concertar una visita!

ultima modifica

Distribuzione

  • 3 stanze
  • Superficie 93 m2
  • 2 bagni
  • Cucina abitabile

Caratteristiche Generali

  • Posto auto
  • Senza aria condizionata
  • Certificato energetico :
    Consumo:
    G
    1 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    1 kg CO2 m2 / año

Impianti condominiali

  • Senza ascensore
Annuncio: 31666000000079

Ubicazione

Naviga per la mappa cliccandoci sopra
243.000 € Prezzo dell´annuncio
2.371 €/m2€/m2 población
2.613 €/m2€/m2 dell´annuncio
Vedi evoluzione €/m2 in Tona
Ti avvisiamo quando abbiamo un annuncio come questo? Crea il tuo avviso e noi ti avvertiremo per posta elettronica quando ci saranno annunci nuovi o se saranno modificati
 

Contatta Paréscaralt Serveis Immobiliaris

Codice rif. annuncio habitaclia/duplex1715:

Vedrai il telefono dopo aver inviato il tuo contatto all’annunciante di modo che ti può rispondere.
Vedrai il telefono dopo aver stabilito il contatto
Inviando...