Affitto Casa in Giv-5218 2. Casa de poble independent
Ribes de Freser
150m2 - 3 stanze - 2 bagni - 12,00€/m2
Ca l´Andreu es una casa típica catalana independiente restaurada de nuevo y muy bien equipada, situada justo en medio del pueblo...
Ribes de Freser
150m2 - 3 stanze - 2 bagni - 12,00€/m2
Camprodon
60m2 - 2 stanze - 1 bagno - 11,67€/m2
Apartament annex a Masia, disponible per a temporades o segona residència, amb llar de foc....
Vilallonga de Ter
70m2 - 2 stanze - 1 bagno - 13,57€/m2
?? Lloguer de temporada vacacional a Vilallonga de Ter ?? Busques desconnectar a la natura amb totes les comoditats? Tenim el ll...
Vilallonga de Ter
40m2 - 1 stanza - 1 bagno - 16,25€/m2
Apartament nou a estrenar de 40m2 amb cuina-menjador, un Wc i un dormitori per a 2 persones. Amb plaça d'aparcament sota porxo....
Camprodon
79m2 - 2 stanze - 2 bagni - 11,65€/m2
Appartamento en Camprodon, Camprodon di 79 m 2 con 2 stanze per 920 €...