Visita virtuale
Voto Salvato!
Lo vedrai solo tu
Commento salvato!
Añade tu valoración y/o un comentario para este anuncio. Sólo lo verás tú

Duplex in Centre Igualada

  • 139 m2
  • 3 hab.
  • 2 bagni
  • 2.518 €/m2

PROMOCIÓ DOBRA NOVA A LA PLAÇA DEL REI

PROMOCIÓ OBRA NOVA A LA PLAÇA DEL REI D'IGUALADA. Es tracta d?un projecte únic ubicat en una zona privilegiada, en ple centre d?Igualada, en un lloc tan emblemàtic com és la Plaça del Rei.
Dúplex de 139.88 m2 construïts de 3 dormitoris + sala sotacoberta, dos banys i terrassa. Possibilitat de plaça de pàrquing i traster.
No perdis aquesta oportunitat i informa't al o a les nostres oficines de la Plaça de la Creu, 2.

Estat de l’immoble: acabat
Superfície útil 112.31m2
Superfície construida 139.88m2
Responsable de la comercialització de la promoció: Finques Rambles
Número de llicència d’obres: 2413/9069/ 2023
Data caducitat llicència obres: 27/02/2027

IMPORTANT:
El preu no inclou impostos (IVA I AJD), segons tipus vigent, ni despeses de notaria i registre, segons aranzel.
L´agència no cobra honoraris d´intermediació al comprador.
En cas de finançament, les despeses associades es determinaran amb l´entitat bancària corresponent.
La promotora és gran tenidor
Referència Cédula Habitabilitat: CHB0590982****
Referència CEE: 1RFQN****
CONTACTE:
Per a més informació o concertar visita, truca a Finques Rambles , Plaça de la Creu, 2, Igualada.
Registre AICAT: 1530
Nº Col.legiat API: 3263

ultima modifica

Distribuzione

  • 3 stanze
  • Superficie 139 m2
  • Terrazza 12 m2
  • 2 bagni
  • Cucina abitabile

Caratteristiche Generali

  • Anno di costruzione 2024
  • Certificato energetico :
    Consumo:
    A
    41 kW h m2 / año
    Emisiones:
    A
    6 kg CO2 m2 / año

Impianti condominiali

  • Ascensore
Annuncio: 4526003789912

Ubicazione

Centre DEL REI

Naviga per la mappa cliccandoci sopra
350.000 € Prezzo dell´annuncio
2.320 €/m2€/m2 población
2.518 €/m2€/m2 dell´annuncio
Vedi evoluzione €/m2 in Igualada
Ti avvisiamo quando abbiamo un annuncio come questo? Crea il tuo avviso e noi ti avvertiremo per posta elettronica quando ci saranno annunci nuovi o se saranno modificati
 

Contatta FINQUES RAMBLES

Codice rif. annuncio habitaclia/P7437:

Vedrai il telefono dopo aver inviato il tuo contatto all’annunciante di modo che ti può rispondere.
Vedrai il telefono dopo aver stabilito il contatto
Inviando...